مزایای خرید اقساطی

در بازاری که روزانه دستخوش تغییر و افزایش قیمت است پس‌انداز کردن راه‌حل مناسبی برای خرید نیست. خرید قسطی هوشمندانه‌ی شما می‌تواند یک تصمیم مالی سودآور باشد چون:

  • کالای مورد نیازتان را در کوتاهترین زمان ممکن در اختیار داشته باشید:

    تصور کنید همین امروز نیاز به خرید گوشی موبایلی که نمی‌توانید برای تهیه آن زمانی را صرف پس انداز کردن کنید. فروشگاه اینترنتی خاکستری با ایجاد شرایط خرید اقساطی از فروشگاه خود به شما کمک می کند تا نسبت به خرید قسطی گوشی موبایل مورد نیاز خود اقدام کنید و کالای مورد نظر خود را در کوتاهترین زمان ممکن از گستره‌ی بزرگ کالاهای دیجی‌کالا و با برند‌های معتبر مانند سامسونگ، ال جی، شیائومی، هواوی، اپل و … تهیه کنید.

  • به روز باشید: 

    بازار کالای دیجیتال همیشه در حال تغییر است و ماه به ماه محصولات جدیدی از برندهای فعال این حوزه مانند سامسونگ، اپل (آیفون)، شیائومی و هواوی ارائه می‌شود. خرید اقساطی گوشی موبایل یا لوازم جانبی گوشی موبایل می‌تواند آخرین و به روز‌ترین مدل کالا را در اختیار شما قرار دهد.

  • یک مدل بالاتر را بخرید:

    به پولی که برای خرید کنار گذاشته اید فکر نکنید. اگر گوشی موبایلی که در حال خرید آن هستید نیاز شما را برطرف نمی‌کند، فروشگاه اینترنتی خاکستری آماده است تا به اندازه‌ی دلخواه شما در کار خرید گوشی قسطی شما سهیم شود. در فروشگاه اینترنتی خاکستری تلاش می‌‌کنیم تا شما را به خرید دلخواهتان برسانیم. ما در همکاری با ما شرایطی را ایجاد کرده‌ایم تا امکان انتخاب و خرید گوشی موبایل را به صورت اقساط فراهم کنیم.

دانلود نمونه قرارداد

id, vel, elit. odio elit. massa porta. felis id luctus